TORBALI’DA ‘SARI YELEKLİLER’ EYLEMİ!

Ana Sayfa » Genel » TORBALI’DA ‘SARI YELEKLİLER’ EYLEMİ!
Tarih : 15 Şubat 2019 - 15:30

Torbalı Belediyesi’nin yaklaşık bir buçuk yıl önce yapımına başlanan yeni binasında alacaklarını alamayan işçiler sarı yelekleriyle eylem yapıyor.

TAŞERON KAÇTI, İŞÇİLER ALACAKLARI İÇİN EYLEMDE

Yapımına yaklaşık bir buçuk yıl önce başlanan Torbalı Belediyesi yeni binasında alacaklarını alamayan işçiler sarı yelekleriyle eyleme başladı. Belediye binası inşaatının çatısına çıkan işçiler çatıya çıkarak eylem yapmaya başladı. Torbalı Belediye Başkanı Adana Yaşar Görmez tarafından projesi hazırlatılan ve yapım işi ihaleyle müteahhite verilmişti. Alınan bilgiye göre ihaleyi alan müteahhitte işin yapımını taşeron firmaya devretti. Bir süredir maaşlarını alamadıkları halde işi sürdüren işçiler sarı yeleklerini giyerek belediye binası inşaatının çatısına çıktı ve eylem yapmaya başladılar. Eyleme dün başladıklarını söyleyen işçiler, haklarını alana kadar eylemi sürdüreceklerini ifade ettiler.

İşçilerin ısınmak için yaktığı ateşi görenlerin, çatıyı ateşe verdiler dedikodusunu engellemek için ateşi söndüren işçiler eylemlerine devam ediyorlar.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

Reklam

BENZER HABERLER

SÖZ VERDİLER AMA, MAĞDURİYET DEVAM EDİYOR

Yaklaşık iki hafta önce minibüsçülerle bir araya gelen Görmez ve Kaya sorunu çözme sözü vermelerine rağmen ikili konuya ilişkin herhangi

”BİZ İKTİDARDA OLDUKÇA…”

Değerli okurlarım ve torbalı halkı , 2016 yılından beri sürdürdüğüm bir hukuk mücadelesinden bahsetmek istiyorum sizlere, bir de hukuk

Otcu: Seçimde konvoy yapmaya gerek yok

Torbalı’da, “Seçim Güvenliği Toplantısı” İlçe Kaymakamı Kadir Sertel Otcu başkanlığında yapıldı. Seçimin ilçede güvenli

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz