Sünnet Farza Döndü

Ana Sayfa » yazarlar » Sünnet Farza Döndü
Tarih : 30 Aralık 2017 - 10:07

Değerli Okurlarım ve Torbalı Halkı, Uzun bir zamandan sonra tekrar ilçemizin sorunlarını ve olan biteni eğmeden bükmeden olduğu gibi kalemime alıp siz değerli okurlarıma internet sayfamızdan ulaşmaya çalışacağım. Bugün ki yazım da yine benimle ilgili olacak. Benimle ilgili derken daha doğrusu ilçemiz Torbalı’da yaşayan sizleri de ilgilendiriyor. Çünkü biz gazeteciler ve dernek başkanları kamuoyunun sesi ve kulaklarıyız.

Bizler susturulursak ülkemizde ve ilçemizde sizler de susturulmuş hale gelirsiniz, yani görmez, duymaz ve konuşamaz hale gelirsiniz. Beni de susturmak için ilçemizin değerli zatlarının başıma örmedikleri çorap kalmadı, bana uygulanan mobing baskılardan en sonuncusu ise değerli Belediye Başkanımız Sayın Adnan Yaşar Görmez ve kardeşi Yavuz Bey’in hakkımda şikayette bulunmasıdır.

Dün e devletimi karıştırırken 30.01.2018 tarihinde hakim karşısına sanık olarak çıkacağımı gördüm. Değerli okurlarım bugüne kadar adaletten kaçmadım çünkü ben T.C kanunları ve yasaları doğrultusunda yaşadım. İllegal örgütlere yani FETO veyahut benzeri illegal örgütlere biat etmedim.

Onun için her zaman vicdanım rahat, ruhum hürdür. Eğer ben Sayın Belediye Başkanımıza ve değerli kardeşine karşı bir suç işlemişsem adaletin vereceği cezayı gider paşa paşa çekerim. Ben vicdanımla bu insanlara karşı herhangi bir haksızlık etmediğimi düşünüyorum. Haksızlığa uğrayan ben olmuşum. Değerli okurlarım hani büyüklerimiz hep “Bazen sünnet farza döndü .”derler, gerçekten bazen sünnet farza dönermiş.

Ha bunu kimse tehdit olarak algılamasın veyahut bir yerlere çekmesin. Benim en büyük silahım T.C adaleti ve yasalar çerçevesinde olan yaşamım. Ben yasalar çerçevesinde kalemimi hür ve özgürce siz değerli okurlarım için kulandım ve bundan sonra da öyle kullanacağım. Değerli Okurlarım başımdan geçmiş ve bundan sonra gelişen gelişmeleri sizlerle paylaşacağım. Şimdilik kalın sağlıcakla. Acısı ile tatlısı ile bir yılı daha geride bıraktık. Yeni yılımız 2018 tüm dünyada barışla, kan ve göz yaşı olmadan, huzur ve refah içinde geçmesini diliyorum. Yeni yılınızı kutlarım.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

Reklam

BENZER HABERLER

BAŞKAN AMA ‘TEK ADAM’ DEĞİL!
BAŞKAN AMA ‘TEK ADAM’ DEĞİL!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Tek Adam’ olacağı korkusu toplumun yarısında büyük sendromlara neden oldu. 17 yıllık iktidarı

Torbalı Halkı ve Değerli Okurlarım
Torbalı Halkı ve Değerli Okurlarım

Bu yazımın konusu yolsuzlukla ilgili. Sayın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “yolsuzluk yapanlar” ile ilgili açıklamada bulunmuştu.

SEZARIN HAKKI SEZARA
SEZARIN HAKKI SEZARA

Gelişen ve değişen dünyamızda artık gerçekleri saklamak, halkın gözünden kaçırmak o kadar kolay olmuyor. Yaşamın her alanında bilim ve teknolojinin

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz