SP’NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BELLİ OLDU

Ana Sayfa » Genel » SP’NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BELLİ OLDU
Tarih : 29 Ocak 2019 - 17:47

Geçtiğimiz Pazar günü yapılan toplantı sonrasında Saadet Partisinin Torbalı Belediye Başkanı adayı Kasım Ocak oldu.

Saadet Partisi, “Dürüst olmak gerekirse” sözünü yerel seçimlerde ana slogan olarak belirlerken, ‘dürüstlük’ kavramını ise ön plana çıkararak kampanyasını oluşturdu. Dürüst belediyecilik anlayışını Türkiye’de yeniden hâkim kılacak kadroları milletle buluşturacaklarını ifade eden Karamollaoğlu, “Biz bugüne kadar çizgimizden, duruşumuzdan en ufak bir taviz vermedik. Yolumuzdan dönmedik. Rüzgâra, konjonktüre, makama, mevkiye göre yön değiştirmedik. Bugün istikrardan bahsedenlere seslenmek istiyorum. İstikrar görmek isteyen bu salona baksın; çünkü bu salonda yolundan dönmeyenler var” dedi. Bunun üzerine adaylarını belirleyen SP, Torbalı’daki adayını da açıkladı. Torbalı’nın adayı Emekli Banka Müdürü ve Ekonomist Kasım Ocak olarak belirlendi.

Partisinin belediye başkan adayının belirlenmesi üzerine bir açıklama yapan Saadet Partisi Torbalı İlçe Başkanı Zeki Kavak, “Ankara’da yapılan aday tanıtımımızda emekli banka müdürü ve ekonomist Kasım Ocak bey, Torbalı Belediye Başkan adayı olarak belirlenmiştir. Kendisine başarılar diliyoruz. İnşallah Kasım Beyi belediye başkanı yapacağız.” dedi.  ‘Dürüst başkan, dürüst yönetim’ sloganıyla yola çıktıklarını ifade eden Kavak, “Artık Torbalı’nın sorunlarına çare var, çare Saadet Partisi’dir.” sözleriyle açıklamasını sonlandırdı.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

Reklam

BENZER HABERLER

TORBALI’DA ‘SARI YELEKLİLER’ EYLEMİ!

Torbalı Belediyesi’nin yaklaşık bir buçuk yıl önce yapımına başlanan yeni binasında alacaklarını alamayan işçiler sarı yelekleriyle

ERDOĞAN 17 MART’TA İZMİR’E GELECEK

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 17 Mart’ta İzmir Alsancak Gündoğdu Meydanı’nda miting düzenleyecek. 5

MİNİBÜSÇÜLER: YA EYLEM YA İNTİHAR BAŞKA ÇARE BIRAKMADILAR!

Bir süredir hatlarında çalışamayan S.S. 11, 25 ve 66 Nolu Motorlu Taşıyıcılar kooperatiflerine bağlı minibüsçüler eyleme çıkmaya hazırlanıyor.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz