ŞENGÜL İSTİFA ETTİ

Ana Sayfa » Genel » ŞENGÜL İSTİFA ETTİ
Tarih : 12 Nisan 2019 - 21:56

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, görevinden istifa etti. Şengül, istifasını Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sundu. AK Parti basım biri, Şengül’ün yarın basın toplantısıyla istifasını duyuracağını bildirdi.

AK Parti İzmir’de flaş bir gelişme yaşandı. İki gündür partilisi belediye başkanlarıyla Ankara’da olan AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, beklenmedik bir şekilde görevinden istifa etti.

TALEP GENEL MERKEZDEN GELDİ

Edinilen  bilgiye göre; parti genel merkezi Şengül’ün istifası istedi. Şengül, yarın parti binasında düzenleyeceği toplantıyla istifasını kamuoyuna duyuracak.

SPONSOR REKLAMLAR

Reklam

BENZER HABERLER

Uygur sevgisi kadrajlara sığmadı
Uygur sevgisi kadrajlara sığmadı

İsmail Uygur, dün akşam 3 mahalleye birden ziyaret gerçekleştirdi. Uygur burada müjdeleri sıralarken mevcut belediye yönetimini de hedef aldı.

ÇAYBAŞI, GÖRMEZ’İ BAĞRINA BASTI
ÇAYBAŞI, GÖRMEZ’İ BAĞRINA BASTI

Çaybaşı’da yüzlerce kişiye seslenen Başkan Görmez, “5 yıl boyunca yaptığımız hizmetler ortada. Sizlerin desteği, Rabbimin de takdiri ile

Uygur’a Karakuyu ve Dirmil’de sevgi seli
Uygur’a Karakuyu ve Dirmil’de sevgi seli

Millet İttifakı’nın Torbalı Belediye Başkan Adayı İsmail Uygur, dün akşam 2 mahalleye birden ziyaret gerçekleştirdi. Uygur, burada 2014 yılında

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz