ÖDEMİŞ BELEDİYESİNDE ŞOK ŞOK…..

Ana Sayfa » MANŞET ÜSTÜ » ÖDEMİŞ BELEDİYESİNDE ŞOK ŞOK…..
Tarih : 28 Mart 2019 - 1:56

İzmir’in Ödemiş ilçesi, Ödemiş belediyesi Sağlık Işleri Müdürlüğünde şöför olarak çalışan personel hakkında taciz iddiasıyla soruşturma başlatılarak kurum içerisinde çalıştığı birkin değiştirildi.

 

Ödemiş Belediyesi Sağlık Işleri Müdürlüğünde evde bakım hizmetleri bölümünde şöför olarak çalışan İ.B., hakkında taciz iddiasıyla Ödemiş Emniyet Müdürlüğünde soruşturma başlatıldı.

Öte yandan konuyla ilgili kurum başkanının talimatıyla birim müdürü tarafında yapılan açıklama da I.B., Hakkında adli ve Idari soruşturma başlatılarak, sürdüğü ifade edildi.

Yaklaşık, 10 yıldır çalışan 42 yaşında evli, 2 çocuk babası İ.B., tarafından 26.02.2019 tarihi Salı günü İzmir’e bir hastaneye gitmek isteyen evde bakım hastayı, cinsel içerikli pornografik fotoğraflarını çekerek telefonla hasta kadına gönderdiği iddia edildi.

Telefonuna gelen fotoğrafları gören hasta kadın babası tarafından polis’e gidip, şikayette bulunmasının üzerine skandal olay ortaya çıktı.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

Reklam

BENZER HABERLER

Böyle vahşet görülmedi
Böyle vahşet görülmedi

  Böyle vahşet görülmedi İddiaya göre, 6 yaşındaki çocuk, annesi tarafından gördüğü eziyet ve işkenceden dolayı dün sabah saatlerinde

Siyasette “İzmirce” konuşulsun

Hem veda hem de seçim ziyaretleri için tek tek ilçeleri dolaşarak İzmirlilerle bir araya gelen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu,

TIR yolu kapattı trafik altüst oldu

İzmir Aydın Otoyolu’nda bugün öğle saatlerinde gerçekleşen kaza Torbalı trafiğini alt üstü etti. İzmir Aydın Otoyolu’nda bugün öğle

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz