ÖDEMİŞ BELEDİYESİNDE ŞOK ŞOK…..

Ana Sayfa » MANŞET ÜSTÜ » ÖDEMİŞ BELEDİYESİNDE ŞOK ŞOK…..
Tarih : 28 Mart 2019 - 1:56

İzmir’in Ödemiş ilçesi, Ödemiş belediyesi Sağlık Işleri Müdürlüğünde şöför olarak çalışan personel hakkında taciz iddiasıyla soruşturma başlatılarak kurum içerisinde çalıştığı birkin değiştirildi.

 

Ödemiş Belediyesi Sağlık Işleri Müdürlüğünde evde bakım hizmetleri bölümünde şöför olarak çalışan İ.B., hakkında taciz iddiasıyla Ödemiş Emniyet Müdürlüğünde soruşturma başlatıldı.

Öte yandan konuyla ilgili kurum başkanının talimatıyla birim müdürü tarafında yapılan açıklama da I.B., Hakkında adli ve Idari soruşturma başlatılarak, sürdüğü ifade edildi.

Yaklaşık, 10 yıldır çalışan 42 yaşında evli, 2 çocuk babası İ.B., tarafından 26.02.2019 tarihi Salı günü İzmir’e bir hastaneye gitmek isteyen evde bakım hastayı, cinsel içerikli pornografik fotoğraflarını çekerek telefonla hasta kadına gönderdiği iddia edildi.

Telefonuna gelen fotoğrafları gören hasta kadın babası tarafından polis’e gidip, şikayette bulunmasının üzerine skandal olay ortaya çıktı.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

Reklam

BENZER HABERLER

Şehmus GÜMÜŞTAŞ

Değerli okurlarım, bir süredir köşe yazarlarıma ara vermek durumunda kalmıştım. Nihayet yeniden buluştuk. Bundan sonra haftada bir gün köşe 

Una zam ekmeğe zammı getirecek

Un fiyatlarındaki artışın kısa süre içerisinde ekmek fiyatına yansıyacağını söyleyen ilçedeki fırıncılar, maliyetlerin zamma neden olduğunu

Bayındır Çimde Merkez Olacak

Bayındır Belediyesi ile Ege Üniversitesi Çim Uygulama ve Araştırma Merkezi işbirliği ile gerçekleşen İzmir Hazır Çim Üretim Profili ve Gelecek

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz