Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, İzmir’de

Ana Sayfa » Genel »  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, İzmir’de
Tarih : 09 Aralık 2018 - 15:10

 

MİLLİ Eğitim Bakanı (MEB) Ziya Selçuk, İzmir Valiliği’ni ziyaret etti.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, İzmir’de, System.String

MİLLİ Eğitim Bakanı (MEB) Ziya Selçuk, İzmir Valiliği’ni ziyaret etti. Vali Erol Ayyıldız ile makamında görüşen Bakan Selçuk, Valilik ile birlikte bütün okulların imkanlarını, altyapısını, öğretmenlerin durumunu gibi konularda analiz yapacaklarını söyledi.

 

İzmir Valiliği’ni ziyaret ederek şeref defterini imzalayan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, burada kısa bir değerlendirmede bulundu. Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘Vizyon 2023’ programı kapsamında, illeri ziyaret ederek buralarda çalışma yürüttüklerini söyleyen Ziya Selçuk, MEB’in gelecek yıllarda eğitim sisteminde yapılmasını planladığı çalışmaları ve altyapı etkinliklerini yürüttüklerini söyledi. Bu kapsamda İzmir’i de ziyaret ettiklerini ifade eden Bakan Selçuk, “İzmir’de Valilik ile birlikte bütün okullarımın imkanları nedir, altyapısı nedir, öğretmenlerimizin durumu nedir, bütün bunlarla ilgili analiz çalışmaları gerçekleştireceğiz. Bu çalışmaların sonunda da daha ileri gidebilmek için neler yapabileceğimiz konusunda çalıştaylar, toplantılar gerçekleştireceğiz” dedi.

 

ÇALIŞTAYA KATILACAK

 

Bakan Selçuk daha sonra Karataş’ta bulunan Cumhuriyet Eğitim Müzesi’nde incelemelerde bulundu. Müzeden çıktığı sırada bir esnaf, Selçuk’a, “Size bir şeyler ikram edelim” teklifinde bulundu. Selçuk da bu teklife, teşekkür ederek yanıt verdi. Daha sonra Çeşme’de bir otelde düzenlenen, 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştay’ına katılmak için kent merkezinden ayrıldı.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

Reklam

BENZER HABERLER

GÖRMEZ’DEN UYGUR’A ÇOK TARTIŞILACAK YANIT
GÖRMEZ’DEN UYGUR’A ÇOK TARTIŞILACAK YANIT

GÖRMEZ’DEN UYGUR’A ÇOK TARTIŞILACAK YANIT “Rakamların, bilgilerin, tamamı yalan” “Afişlerle yalan söylüyor, belgelerle cevap veriyorum.

Vergisiz, ruhsatsız patronluğa geçit yok

Torbalı’da vergisini vermeyen, ruhsatız dükkan işleten, gerekli hükümleri yerine getirmeyen Suriyelilerin dükkânları tamamen kapatıldı. Mühürlenen

26 Mayıs genel af, hal yasası, kıdem tazminatı, nafaka, ek gösterge EYT erken emeklilik yasası son durum! Meclis’e geldi mi?
26 Mayıs genel af, hal yasası, kıdem tazminatı, nafaka, ek gösterge EYT erken emeklilik yasası son durum! Meclis’e geldi mi?

Milyonların gözü genel af, ceza indirimi, hal yasası kıdem tazminatı nafaka, ek gösterge ve EYT erken emeklilik yasası üzerinde. Bu bağlamda

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz