İPEKLİ: TORBALI’NIN ADAYI UYGUR

Ana Sayfa » SİYASET » İPEKLİ: TORBALI’NIN ADAYI UYGUR
Tarih : 27 Ocak 2019 - 18:32

Yerel Seçimlerde adayların belirlenmesi amacıyla bugün yedinci defa Parti Meclisi’ni toplayan Cumhuriyet Halk Partisi İzmir adaylarını beliriyor.

Uzun uğraşlar sonucu bugün netlik kazanan listeye göre CHP, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için mevcutta Seferihisar Belediye Başkanlığı görevini yürüten Tunç Soyer’i aday gösterdi.

İPEKLİ: TORBALI’NIN ADAYI UYGUR

CHP Torbalı İlçe ve İzmir İl Örgütü’nün etkili isimlerinden biri olan Sefer İpekli’nin verdiği bilgiye Torbalı Belediye Başkanlığı için CHP Torbalı İlçe Başkanı Ramazan İsmail Uygur aday gösterilecek. Toplantının sona ermesinin ardından Uygur’un isminin resmen açıklanması bekleniyor.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

Reklam

BENZER HABERLER

MİNİBÜSÇÜLER: YA EYLEM YA İNTİHAR BAŞKA ÇARE BIRAKMADILAR!

Bir süredir hatlarında çalışamayan S.S. 11, 25 ve 66 Nolu Motorlu Taşıyıcılar kooperatiflerine bağlı minibüsçüler eyleme çıkmaya hazırlanıyor.

SP’NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BELLİ OLDU

Geçtiğimiz Pazar günü yapılan toplantı sonrasında Saadet Partisinin Torbalı Belediye Başkanı adayı Kasım Ocak oldu. Saadet Partisi,

Trafik polisi, kazada şehit oldu

İZMİR’in Torbalı ilçesinde, hasarlı trafik kazası sonrası yola güvenlik önlemi için duba koymak isterken minibüsün çarptığı polis

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz