Böyle vahşet görülmedi

Ana Sayfa » MANŞET ÜSTÜ » Böyle vahşet görülmedi
Tarih : 29 Mart 2019 - 15:18

 

Böyle vahşet görülmedi

İddiaya göre, 6 yaşındaki çocuk, annesi tarafından gördüğü eziyet ve işkenceden dolayı dün sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

Dün Torbalı’da akıl almaz bir olay yaşandı. Ayrancılar İnönü Mahallesi’nde ikamet eden 6 yaşındaki Osman Çınar Kaplan, annesi tarafından uzun süredir işkence ve eziyet görüyordu. Bitkin ve halsiz düşen 6 yaşındaki çocuk, ne yazık ki dün sabaha saatlerinde hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre, Ö.K. isimli anne, 3 çocuğu ile İnönü Mahallesinde yaşıyordu. İddiaya göre anne Ö.K., çocuklarına işkence ediyordu. Uzun süredir en büyük oğlu Osman Çınar Kaplan’a işkence edip aç bırakan anne, işkencenin dozunu arttırarak vücudunun çeşitli yerlerini yaktı. Fenalaşıp Özel Medifema Hastanesine kaldırılan 6 yaşındaki Osman Çınar Kaplan, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Yapılan inceleme sonrasında ölen çocuğun vücudunda darp izlerine rastlanıldı.

 

TUTUKLANARAK CEZA EVİNE GÖNDERİLDİ

 

Hastane yetkilileri durumu İlçe Jandarma Komutanlığına bildirdi. Jandarma ekipleri, yaptığı inceleme sonucu Osman Çınar Kaplan, işkence ve eziyet gördüğü ve bu nedenle aşırı zayıflamadan kaynaklı ölümün gerçekleşti tespitini yaptı. Jandarma ekipleri bunun üzerine, ailenin yaşadığı eve gitti. 9 ve 3 yaşındaki kardeşler muayeneye alındı. Vücutlarının farklı yerlerinde darp izlerine rastlanıldı. Jandarma ekipleri, anne Ö.K.’yı gözaltına aldı. Torbalı Adliyesine sevk edilen anne, daha sonra tutuklanarak Şakran Cezaevine gönderildi

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

Reklam

BENZER HABERLER

GÖRMEZ’DEN UYGUR’A ÇOK TARTIŞILACAK YANIT
GÖRMEZ’DEN UYGUR’A ÇOK TARTIŞILACAK YANIT

GÖRMEZ’DEN UYGUR’A ÇOK TARTIŞILACAK YANIT “Rakamların, bilgilerin, tamamı yalan” “Afişlerle yalan söylüyor, belgelerle cevap veriyorum.

Vergisiz, ruhsatsız patronluğa geçit yok

Torbalı’da vergisini vermeyen, ruhsatız dükkan işleten, gerekli hükümleri yerine getirmeyen Suriyelilerin dükkânları tamamen kapatıldı. Mühürlenen

26 Mayıs genel af, hal yasası, kıdem tazminatı, nafaka, ek gösterge EYT erken emeklilik yasası son durum! Meclis’e geldi mi?
26 Mayıs genel af, hal yasası, kıdem tazminatı, nafaka, ek gösterge EYT erken emeklilik yasası son durum! Meclis’e geldi mi?

Milyonların gözü genel af, ceza indirimi, hal yasası kıdem tazminatı nafaka, ek gösterge ve EYT erken emeklilik yasası üzerinde. Bu bağlamda

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz