Baytekin sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyo

Ana Sayfa » SİYASET » Baytekin sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyo
Tarih : 25 Ekim 2018 - 14:39

 

CHP’li aday adayı Baytekin’den STK’lara ziyaret

Torbalı Belediye Başkan Aday Adayı Yıldırım Baytekin, Kars Ardahan Iğdır illeri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Oldukça samimi ve sıcak geçen ziyarette karşılıklı fikir alışverişi yapıldı. Aday adaylığı sürecini en iyi değerlendiren siyasiler arasında yer alan Baytekin, adaylığı kesinleşmemiş olmasına rağmen, sanki adaymış gibi çalışıyor, vatandaşla iç içe oluyor, talepleri dinliyor not alıyor… Önceki gün de ilçede bulunan derneği ziyaret eden CHP Belediye Başkan Aday Adayı Yıldırım Baytekin, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Çok değerli dernek yönetimi ve üyelerinin göstermiş oldukları samimi ve sıcak misafirperverlikleri ile bizlerle paylaştıkları kıymetli fikirleri için çok teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım. Torbalı’yı, Torbalı halkıyla birlikte yöneteceğiz” diye konuştu.

ZİYARETLERİ HIZ KESMİYOR

CHP Torbalı Belediye Başkan aday Adayı Yıldırım Baytekin dernek ziyaretlerine devam ediyor. Aday adaylığını açıkladıktan sonra ilçede birçok ziyaret gerçekleştiren Baytekin, dernek ziyaretlerinde de hız kesmedi. Torbalı’nın etkinlikleri ile sivil toplum yaşamına katkı koyan derneklerinden Kars Ardahan Iğdır illeri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ziyaret eden Baytekin, dernek başkanı ve üyeleri ile birlikte fikir alışverişinde bulundu.

TORBALI İLE İLGİLİ DÜŞÜNCE VE PROJELERİNİ PAYLAŞTI

Baytekin, yaklaşan seçimler öncesinde CHP aday adaylığını açıkladıktan sonra yaptığı çalışmaları, derneklerin sıkıntıları, beklentilerini alarak Torbalı ile ilgili düşünce ve projelerini paylaştı. Ziyaretinden dolayı son derece mutlu olduğunu belirten dernek yöneticileri Torbalı’nın her geçen gün büyüyen bir kent olduğunu ve bu büyümeyle birlikte sıkıntıların ve sorunların da büyüdüğünü ifade ettiler.

TORBALI’MIZI ORTAK AKILLA YÖNETMEMİZ GEREKİYOR

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde halkın genç siyasetçiye daha pozitif baktığını belirten Baytekin, “Bu yola çıkarken hep şunu söyledik. Marka değeri yükselen bir Torbalı. Bu değeri yakalayabilmek içinde Torbalı’mızı ortak akılla yönetmemiz gerekiyor, Torbalı’nın sorunları hepimizin sorunudur. Çünkü hepimiz burada yaşıyoruz ve yaşamaya da devam edeceğiz. Sizlerin kirleri, düşünceleri, beklentileri ve sorunları bizler için çok önemli. Hep birlikte Torbalı’yı yönetecek ve kentimizin daha yaşanılabilir hal gelmesini sağlayacağız” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

Reklam

BENZER HABERLER

ADIYAMANLILAR’DAN BİLAL DOĞAN SEFERBERLİĞİ
ADIYAMANLILAR’DAN BİLAL DOĞAN SEFERBERLİĞİ

AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Bilal Doğan’ın organizasyonunda bir araya gelen Adıyamanlılardan Karabağlar ve Torbalı’da belediye

Otcu: Seçimde konvoy yapmaya gerek yok

Torbalı’da, “Seçim Güvenliği Toplantısı” İlçe Kaymakamı Kadir Sertel Otcu başkanlığında yapıldı. Seçimin ilçede güvenli

MİNİBÜSÇÜLER: YA EYLEM YA İNTİHAR BAŞKA ÇARE BIRAKMADILAR!

Bir süredir hatlarında çalışamayan S.S. 11, 25 ve 66 Nolu Motorlu Taşıyıcılar kooperatiflerine bağlı minibüsçüler eyleme çıkmaya hazırlanıyor.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz