ADIYAMANLILAR’DAN BİLAL DOĞAN SEFERBERLİĞİ

Ana Sayfa » GÜNDEM » ADIYAMANLILAR’DAN BİLAL DOĞAN SEFERBERLİĞİ
Tarih : 24 Şubat 2019 - 21:27

AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Bilal Doğan’ın organizasyonunda bir araya gelen Adıyamanlılardan Karabağlar ve Torbalı’da belediye başkan adayı olan hemşehrileri Bilal Doğan ve Adnan Yaşar Görmez’ e tam destek geldi.

AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Bilal Doğan’ın organizasyonunda bir araya gelen Adıyamanlılardan Karabağlar ve Torbalı’da belediye başkan adayı olan hemşehrileri Bilal Doğan ve Adnan Yaşar Görmez’e tam destek geldi.

İzmir Adıyamanlılar Derneği üyeleri AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Bilal Doğan’ı destek amacıyla düzenlenen organizasyonda bir araya geldiler. AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya ve AK Parti’li Torbalı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Adnan Yaşar Görmez’in katıldığı organizasyonda Adıyamanlılar tek yürek halinde Adıyaman kökenli Bilal Doğan ve Adnan Yaşar Görmez’i destekleyeceklerini açıkladılar.

Organizasyonda söz alan AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya 31 Mart’taki yerel seçimlerde AK Parti olarak İzmir’de büyük başarı elde edeceklerini açıkladı. CHP’nin yerel yönetimler konusunda ortaya attığı İzmir Modeli’nin çöktüğünü açıklayan Kaya, tüm İzmirlileri büyükşehirde ve ilçelerde AK Parti’ye destek vermeye çağırdı.

Mevcut AK Partili belediyelerin İzmir’i yerelde hizmetle tanıştırdığını aktaran Kaya, 31 Mart seçimlerinin İzmir için bir dönüm noktası olacağını söyledi. Kaya, ”Torbalı yerel belediyecilikte tam bir tarih yazdı. Sağlıkta, eğitimde, ulaşımda, sosyal sorumluluk projelerinde merkezi iktidarla yerel yönetimin neler başarabileceğini gösterdi. Hayata geçirilen 300 üzerindeki projeyle birlikte 2014 yılında 140 bin civarında olan ilçe nüfusu bugün 200 binlere dayandı. Meydanları, devlet hastanesi, millet parkları, yürüyüş yolları, sosyal yaşam alanları, hastaneleri, okulları, TOKİ konutları, bulvarları, alt geçitleri, spor sahaları, yürüyüş yolları en önemlisi yürüyüş yolları ile yeni bir Torbalı doğdu. Bütün bunların daha büyüğü neden Karabağlar’da olmasın. Karabağlar’ın var olan potansiyelini Bilal Doğan’la ve merkezi hükümetle şaha kaldırmak mümkün. Ben size Bilal Başkanım adına değişmiş ve gelişmiş yeni bir Karabağlar sözü veriyorum. Karabağlar şaha kalkmaya hazır bir dev gibi orada sessizce bekletiliyor.” diye konuştu.

İKİ ADAYA DA KEFİL OLDULAR

Adıyamanlılar Derneği Başkanı Aykut Dikencik Adnan Yaşar Görmez’in Torbalı’da hayata geçirdiği hizmetler üzerinden AK Parti belediyeciliğinden örnekler vererek Torbalı’da ve Karabağlar’da aday olan hemşehrilerine tek yürek halinde tam destek vereceklerini bildirdi. İzmir’in iki önemli ilçesinde Adıyamanlı hemşehrilerinin aday gösterilmesinden memnun olduklarının da altını çizen Dikencik, Adıyamanlıların hem Adnan Yaşar Görmez’e hem de Bilal Doğan’a kefil olduklarını vurguladı.

HERKESİN BELEDİYESİ OLACAĞIZ

Organizasyona katılan tüm hemşehrlerine teşekkür eden Bilal Doğan, yerel yönetimi aldıklarında toplumun tüm kesimlerine ayrım yapmaksızın hizmet edeceklerini ifade etti. Karabağlar’ın kozmopolit bir yapıya sahip olduğunu ve bunun da Karabağlar için bir avantaj sağladığını aktaran Doğan, ”1 Nisan sabahı nasip olur da Karabağlar’da yerel yönetime geldiğimizde tüm Karabağlarlı hemşehrilerimize eşit şekilde hizmet getirmek için gece gündüz durmadan çalışacağız. Vatandaşlarımız arasında ne parti ayrımı ne de memleket ayrımı yapacağız. Tüm hemşehrilerimizle el ele vererek Karabağlar’ın sorunlarını çözeceğiz” dedi.

3 İLÇEYİ ÖRNEK GÖSTERDİ

Torbalı’da Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’in hayata geçirdiği projelerin kendileri için yol gösterici olması açısından büyük önem taşıdığını da ifade eden Doğan, ”Torbalı’da, Menderes’te ve Kemalpaşa’da yapılan hizmetler AK Parti belediyeciliğinin neleri başarabileceğinin en büyük kanıtı. 5 sene içinde 3 ilçe de adeta çağ atladı. Bizim AK Parti olarak yerel yönetimler konusunda hem sağlam bir temelimiz hem de yetişmiş işinin ehli kadrolarımız var. En önemlisi ise memleketimize olan sevgimiz var. Bu birikim ve sevgi ile de üstesinden gelemeyeceğimiz hiç bir sıkıntı yok” diye konuştu.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

Reklam

BENZER HABERLER

CAFE ŞAHİN AYRANCILAR HALKININ HİZMETİNDE

Cafe Şahin yeni işletmecisi ve zengin ürün çeşidiyle Ayrancılar halkının hizmetine girdi. Fevzi Çakmak Mahallesi, 8106 Sokak numara24/3

Otcu: Seçimde konvoy yapmaya gerek yok

Torbalı’da, “Seçim Güvenliği Toplantısı” İlçe Kaymakamı Kadir Sertel Otcu başkanlığında yapıldı. Seçimin ilçede güvenli

HABERİMİZ SES GETİRDİ: MİNİBÜSÇÜLERİN SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

Geçtiğimiz haftalarda eylem kararı alan Torbalı S.S. 11,25 ve 66 Nolu Minibüsçüler Kooperatiflerinin yaşadığı hak gasplarına ilişkin yaptığımız

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz