ATATÜRK MAHALLESİNİN ÇİLESİ BİTMİYOR

Ana Sayfa » GÜNDEM » ATATÜRK MAHALLESİNİN ÇİLESİ BİTMİYOR
Tarih : 29 Aralık 2017 - 20:39

ATATÜRK MAHALLESİNİN ÇİLESİ BİTMİYOR

Altı okul ve İki caminin bulunduğu Atatürk Mahallesi’ndeki içler acısı bir durumda. Mayın tarlasına dönene sokaklar her yağmur da çamur bataklığına ve su gölüne dönüşüyor. Şehit Çavuş Haydar Arda Erentingil İlkokulu ve Ortaokulu, Nene Hatun Anaokulu , Fatih İlkokulu, Fatih Ortaokulu, Torbalı Anaokulu , Aziz Davutlu Camii’ Etemoruç  Camii ve  nin bulunduğu sokaklar öğrenci ve velisi mağdur olurken, cami cemaati de çamur ve su birikintisinden nasibini alıyor. Gerçekleşen altyapı çalışmaları nedeniyle mayın tarlasına dönen sokalar asfaltlanmayınca her yağmurdan sonra bu görüntüler oluşuyor. Çamura batan öğrencilerin üzeri kirlenirken, okula gelirken ıslandıkları için de tüm gün üşüyorlar. Veliler bu çilenin son bulmasını istiyor.

Vatandaşlar İsyanda yetkililere Sesleniyorlar.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

Reklam

BENZER HABERLER

Torbalı’da bir ilk gerçekleşti
Torbalı’da bir ilk gerçekleşti

Torbalı’da bir ilk gerçekleşti Torbalı Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimi sonuçlandı. Tek liste olmasına rağmen katılımın fazla olduğu görüldü.

Huzurevi’nde yılbaşı
Huzurevi’nde yılbaşı

Huzurevi’nde yılbaşı     İzmir Büyükşehir Belediyesi, Huz   urevi sakinleri için Sosyal Yaşam Kampüsü’nde kolay kolay

Tarımı öldürmeyeceğiz, yeşerteceğiz
Tarımı öldürmeyeceğiz, yeşerteceğiz

  Tarımı öldürmeyeceğiz, yeşerteceğiz   Üreticiyi destekleyerek İzmir tarımının kalkınmasında lokomotif rolü üstlenen Büyükşehir

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz