Meral Akşener Mardin Ziyaretinde Esnaflara Aynı Soruyu Sordu

Ana Sayfa » SİYASET » Meral Akşener Mardin Ziyaretinde Esnaflara Aynı Soruyu Sordu
Tarih : 25 Kasım 2017 - 19:14

Meral Akşener Mardin Ziyaretinde Esnaflara Aynı Soruyu Sordu

İyi parti kurucu lideri meral akşener mardin ziyaretinde gezdiği bütün esnaflara bakın hangi soruyu sordu ?

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, parti kurmaylarıyla birlikte Mardin’i ziyaret etti. Esnafın dertlerini dinleyen Akşener, siftah yapmayan dükkanlardan da alışveriş yaptı.

 

 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “İYİ Parti Dinliyor” etkinlikleri kapsamında Anadolu turunu sürdürmeye devam ediyor.

Sabah saatlerinde THY’nin tarifeli uçağı ile Mardin’e gelen Akşener ve genel başkan yardımcıları, partililer ve çok sayıda vatandaş tarafından karşılandı.

 

 

Bir otelde partililer ile bir araya gelen Akşener, daha sonra çarşı esnafını gezdi. Türkiye’yi il il gezip esnaflarla sohbet ederek onlara yakın olacağını belirten Akşener, esnafı yüz yüze dinleyeceklerini söyledi. Tarihi Kuyumcular Çarşısı esnafını ziyaret eden Akşener, girdiği her kuyumcuya, siftah yapıp yapmadığını sordu ve siftah yapmayanlardan alışveriş yaptı.

 

 

Ziyaret ettiği bir esnaftan tespih ile el işlemeli gümüş bir çift küpe alan Akşener, aslında tespih kullanmadığını ancak çok iyi bir tespih koleksiyonu olduğunu belirtti. Akşener, kuyumcu esnafından satın aldığı kolye ve gümüş küpeleri kendisini takip eden kadın gazetecilere hediye etti.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

Reklam

BENZER HABERLER

 MHP’li Şahin: “İzmir’den güçlü bir şekilde çıkacağız”
 MHP’li Şahin: “İzmir’den güçlü bir şekilde çıkacağız”

İzmir’i iyi bilen Şahin, kentine hizmet için aday  MHP’li Şahin: “İzmir’den güçlü bir şekilde çıkacağız”  Milliyetçi Hareket

Dikkat edin o ateşin içinde yanmayın
Dikkat edin o ateşin içinde yanmayın

Dikkat edin o ateşin içinde yanmayın   AK Parti Torbalı İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Av.Oğuzhan Çelik’ten parti içindeki çatlak seslere uyarı

CHP TORBALIDAN SEFER İPEKLİYİ MiLLETVEKİLİ ADAYI GÖSTERDİ
CHP TORBALIDAN SEFER İPEKLİYİ MiLLETVEKİLİ ADAYI GÖSTERDİ

CHP TORBALIDAN SEFER İPEKLİYİ MiLLETVEKİLİ ADAYI GÖSTERDİ 24 Haziran Milletvekili genel seçimlerinde ilçemizin tanınmış simalarından Sefer

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz