Meral Akşener Mardin Ziyaretinde Esnaflara Aynı Soruyu Sordu

Ana Sayfa » SİYASET » Meral Akşener Mardin Ziyaretinde Esnaflara Aynı Soruyu Sordu
Tarih : 25 Kasım 2017 - 19:14

Meral Akşener Mardin Ziyaretinde Esnaflara Aynı Soruyu Sordu

İyi parti kurucu lideri meral akşener mardin ziyaretinde gezdiği bütün esnaflara bakın hangi soruyu sordu ?

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, parti kurmaylarıyla birlikte Mardin’i ziyaret etti. Esnafın dertlerini dinleyen Akşener, siftah yapmayan dükkanlardan da alışveriş yaptı.

 

 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “İYİ Parti Dinliyor” etkinlikleri kapsamında Anadolu turunu sürdürmeye devam ediyor.

Sabah saatlerinde THY’nin tarifeli uçağı ile Mardin’e gelen Akşener ve genel başkan yardımcıları, partililer ve çok sayıda vatandaş tarafından karşılandı.

 

 

Bir otelde partililer ile bir araya gelen Akşener, daha sonra çarşı esnafını gezdi. Türkiye’yi il il gezip esnaflarla sohbet ederek onlara yakın olacağını belirten Akşener, esnafı yüz yüze dinleyeceklerini söyledi. Tarihi Kuyumcular Çarşısı esnafını ziyaret eden Akşener, girdiği her kuyumcuya, siftah yapıp yapmadığını sordu ve siftah yapmayanlardan alışveriş yaptı.

 

 

Ziyaret ettiği bir esnaftan tespih ile el işlemeli gümüş bir çift küpe alan Akşener, aslında tespih kullanmadığını ancak çok iyi bir tespih koleksiyonu olduğunu belirtti. Akşener, kuyumcu esnafından satın aldığı kolye ve gümüş küpeleri kendisini takip eden kadın gazetecilere hediye etti.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

Reklam

BENZER HABERLER

Görmez ile Vurur arasında 2. raund
Görmez ile Vurur arasında 2. raund

Görmez ile Vurur arasında 2. raund Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis üyesi Mehmet Vurur’un, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı eleştiriler

Torbalı’da halaylı kongre
Torbalı’da halaylı kongre

  Torbalı’da halaylı kongre Halkların Demokratik Partisi (HDP) İlçe Örgütü, bugün 2. Olağan kongresini halay çekerek gerçekleştirdi. HDP

YSK değişikliğindeki o madde iptal edildi!
YSK değişikliğindeki o madde iptal edildi!

YSK değişikliğindeki o madde iptal edildi! AKP, Meclis Başkanlığı’na sunduğu Yüksek Seçim Kurulu’nda (YSK) değişikliğindeki “müşahitler”

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz